RK73H2ATTD3921F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3921F
JLCPCB Part #
C160079
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS