RK73H2ATTD3904F
MFR.Part #
RK73H2ATTD3904F
JLCPCB Part #
C317320
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS