RK73H2ATTD2320D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2320D
JLCPCB Part #
C5851721
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS