RK73H2ATTD2003D
MFR.Part #
RK73H2ATTD2003D
JLCPCB Part #
C880151
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS