RK73H2ATTD1R80F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1R80F
JLCPCB Part #
C317205
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS