RK73H2ATTD1R00F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1R00F
JLCPCB Part #
C276220
Description
-55℃~+155℃ 150V 1Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS