RK73H2ARTTD8253F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD8253F
JLCPCB Part #
C4317106
Description
-55℃~+155℃ 250mW 825kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS