RK73H2ARTTD8204F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD8204F
JLCPCB Part #
C2599244
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS