RK73H2ARTTD7681F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD7681F
JLCPCB Part #
C3956280
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS