RK73H2ARTTD6201F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD6201F
JLCPCB Part #
C4268393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS