RK73H2ARTTD4993D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4993D
JLCPCB Part #
C7050317
Description
-55℃~+155℃ 250mW 499kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS