RK73H2ARTTD4532D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4532D
JLCPCB Part #
C7050309
Description
-55℃~+155℃ 250mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS