RK73H2ARTTD4422D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD4422D
JLCPCB Part #
C6182639
Description
-55℃~+155℃ 250mW 44.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS