RK73H2ARTTD1650D
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1650D
JLCPCB Part #
C6182613
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS