RK73H2ARTTD1504F
MFR.Part #
RK73H2ARTTD1504F
JLCPCB Part #
C3984427
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS