RK73H1JTTD5232F
MFR.Part #
RK73H1JTTD5232F
JLCPCB Part #
C525545
Description
-55℃~+155℃ 100mW 52.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS