RK73H1JTTD3R30F
MFR.Part #
RK73H1JTTD3R30F
JLCPCB Part #
C317032
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.3Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS