RK73H1JTTD37R4D
MFR.Part #
RK73H1JTTD37R4D
JLCPCB Part #
C2576799
Description
-55℃~+155℃ 125mW 37.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS