RK73H1JRTTD7320D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD7320D
JLCPCB Part #
C2598923
Description
-55℃~+155℃ 125mW 732Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS