RK73H1JRTTD3321F
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3321F
JLCPCB Part #
C4241656
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS