RK73H1JRTTD1331D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD1331D
JLCPCB Part #
C2598803
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS