RK73H1HTTC7502F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC7502F
JLCPCB Part #
C172778
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS