RK73H1HTTC7500D
MFR.Part #
RK73H1HTTC7500D
JLCPCB Part #
C7050205
Description
-55℃~+155℃ 50mW 750Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS