RK73H1HTTC6R80F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6R80F
JLCPCB Part #
C2575290
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS