RK73H1HTTC6980F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6980F
JLCPCB Part #
C2575409
Description
-55℃~+155℃ 50mW 698Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS