RK73H1HTTC6341F
MFR.Part #
RK73H1HTTC6341F
JLCPCB Part #
C7284011
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS