RK73H1HTTC6341D
MFR.Part #
RK73H1HTTC6341D
JLCPCB Part #
C5725615
Description
-55℃~+155℃ 50mW 6.34kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS