RK73H1HTTC5113F
MFR.Part #
RK73H1HTTC5113F
JLCPCB Part #
C5725610
Description
-55℃~+155℃ 50mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS