RK73H1HTTC4220D
MFR.Part #
RK73H1HTTC4220D
JLCPCB Part #
C5725601
Description
-55℃~+155℃ 422Ω 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS