RK73H1HTTC3004F
MFR.Part #
RK73H1HTTC3004F
JLCPCB Part #
C2575247
Description
-55℃~+155℃ 3MΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS