RK73H1HTTC2742F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1HTTC2742F
JLCPCB Part #
C7050182
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS