RK73H1HTTC2671F
MFR.Part #
RK73H1HTTC2671F
JLCPCB Part #
C2575543
Description
-55℃~+155℃ 2.67kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS