RK73H1HTTC2103D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2103D
JLCPCB Part #
C2578419
Description
-55℃~+155℃ 210kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS