RK73H1HTTC2003D
MFR.Part #
RK73H1HTTC2003D
JLCPCB Part #
C7283993
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS