RK73H1HTTC10R7F
MFR.Part #
RK73H1HTTC10R7F
JLCPCB Part #
C2575286
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS