RK73H1ETTP9R53F
MFR.Part #
RK73H1ETTP9R53F
JLCPCB Part #
C2574773
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS