RK73H1ETTP6803F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6803F
JLCPCB Part #
C159999
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS