RK73H1ETTP6492F
MFR.Part #
RK73H1ETTP6492F
JLCPCB Part #
C276189
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS