RK73H1ETTP4874F
MFR.Part #
RK73H1ETTP4874F
JLCPCB Part #
C2574566
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS