RK73H1ETTP3091F
MFR.Part #
RK73H1ETTP3091F
JLCPCB Part #
C830251
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS