RK73H1ETTP2R15F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2R15F
JLCPCB Part #
C2574833
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS