RK73H1ETTP2873F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2873F
JLCPCB Part #
C830246
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS