RK73H1ETTP2671F
MFR.Part #
RK73H1ETTP2671F
JLCPCB Part #
C276158
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.67kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS