RK73H1ETTP25R5F
MFR.Part #
RK73H1ETTP25R5F
JLCPCB Part #
C830244
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS