RK73H1ETTP1624F
MFR.Part #
RK73H1ETTP1624F
JLCPCB Part #
C2574767
Description
-55℃~+155℃ 1.62MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS