RK73H1ETTP15R4F
MFR.Part #
RK73H1ETTP15R4F
JLCPCB Part #
C316903
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS