RK73H1ETTP15R4D
MFR.Part #
RK73H1ETTP15R4D
JLCPCB Part #
C2576111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS