RK73H1ERTTP5764F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5764F
JLCPCB Part #
C4074248
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.76MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS