RK73H1ERTTP5600F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5600F
JLCPCB Part #
C4050177
Description
-55℃~+155℃ 100mW 560Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS