RK73H1ERTTP5490F
MFR.Part #
RK73H1ERTTP5490F
JLCPCB Part #
C4229895
Description
-55℃~+155℃ 100mW 549Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS